Pirmās divas dienas pēc attālinātajām mācībām Varakļānu vidusskolā tika pavadītas produktīvi, darbojoties projekta "Labbūtības ceļakarte skolā" aktivitātē “Radi spotiņu”. Darbnīcas laikā skolēni paši šuva pufus, kas atradīsies skolēnu atpūtas stūrītī.

Darbnīcā skolēni varēja atsvaidzināt savas zināšanas šūšanā un uzzināt, kā notiek pufu šūšana no idejas līdz pat gala rezultātam. No sākuma tika nomērīti un sagriezti izmantotie materiāli – dermatīns un agrotīkls. Agrotīkls kalpoja kā pufu odere. Pufi pildīti ar putuplasta bumbiņām. Pateicoties veiksmīgajai darbu sadalei, ātri vien tika pabeigti 20 pufi.

Darbnīcā darbojās gan skolēni no skolas pašpārvaldes, gan skolēni, kurus uzrunāja uzaicinājuma afiša. Taču visus vienoja vēlme palīdzēt spotiņa tapšanā.

Skolēniem visvairāk patika brīvā atmosfēra, kopības sajūta, aktīvā darbošanās, kopīgu risinājumu meklēšana, kā arī uzkodu galds. Vēl jaunieši atzina, ka izjutuši pacilātu noskaņojumu, jo varēja atkal satikt savus vienaudžus klātienē. Arī skolotājas bija noilgojušās pēc jauniešu skatieniem, smiekliem un teikumiem “Skolotāj, ko tagad darīt?”, “Bet mēs gribam tā”.

Paldies visiem iesaistītajiem par darbu!

Aktivitātes norisinās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projekta “Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” ietvaros no 2021. g. 10. oktobra līdz 15. decembrim.
 
 
 
 
Šodien vārdadienas svin: Ildze, Ilze, Izolde

Tuvākie pasākumi un svētki