30.janvārī skolā notika tradicionālā " Retro balle". Piedalījās ciemiņi no Viļānu vidusskolas, Cesvaines vidusskolas un mūsu skolas  absolventi.
               22.janvārī Varakļānu vidusskolā notika šaušanas sacensības. Sacensībās piedalījās  Varakļānu novada , Viļānu novada , Madonas novada jaunākās un vecākās grupas jaunsargu komandas.
 Komandā 4 jaunsargi  .Sacensības notika ar pneimatiskajām šautenēm bez tēmēšanas palīgierīcēm .Kopā startēja 10 komandas :
6 komandas vecākajā grupā ,4 komandas jaunākajā grupā.
Rezultāti.
Vecākajā grupā:
1.vieta -Viļānu vidusskolas komandai
2.vieta-Varakļānu vidusskola(11.-12.kl.)komandai
3.vieta-Varakļānu vidusskola(10.kl.)komandai
Jaunākajā grupā
1.vieta-Varakļānu vidusskolas jaunsargi(9.kl)
2.vieta-Dekšāru pamatskolas jaunsargi
3.vieta-Varakļānu vidusskolas jaunsargi(8.kl.)
8.klases komanda : Alvis Gruduls,Inita Upīte,Agnese Strode,Kristers Juška
9.klases komanda: Mairis Kančs,Jana Rēze,Klaudija Frolova,Gundars Vīgulis
10.klases komanda: Ingus Ivanovs,Andris Počs,Madara Mālniece,Laura Prusakova
11., 12.klašu komanda:Arvis Latkovskis,Matīss Broks,Kaspars Eiduks,Jānis Strods
 
Roberta Mūka 9.Vislatvijas jaunrades konkursa noslēgums notika 16. janvārī Galēnos.
Pavisam konkursam iesniegti 325 jaunrades darbi, pārstāvētas 63 Latvijas skolas.
No Varakļānu vidusskolas iesniegti 25 jaunrades darbi no 4. līdz 12.klasei.
2.- 4. klašu grupā Atzinības rakstus ieguva Elīza Kanča un Samanta Mediniece ( 4.klase, skolotāja Ināra Laura)
5.- 7. klašu grupā Atzinības rakstus ieguva Solvita Latkovska un Rinalds Mozuls ( 7.klase, skolotāja Aija Caune )
8. -9. klašu grupā Atzinības rakstu ieguva Sintija Ikauniece ( 9.klase , skolotāja Aina Jaunzeme)
10. - 12. klašu grupā Atzinības rakstus ieguva Liene Marinska un Kaspars Eiduks( 11.klase, skolotāja Aija Caune )
3. vietu ieguva Līga Vecstaudža ( 11.klase, skolotāja Aija Caune)
1. vieta – Signe Viška ( 11.klase, skolotāja Aija Caune)
Jaunrades darbus vērtēja arī neatkarīga Rēzeknes Augstskolas žūrija. 
Šīs  žūrijas galveno balvu 10. - 12. klašu grupā ieguva Kaspars Eiduks ( 11.klase)
Varakļānos noslēdzās Latvijas Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes telpu futbola čempionāts U-18 grupā jauniešiem. Par čempioniem kļuva FB Gulbene komanda, otrajā vietā Varakļāni/MBJSS, trešajā Ludzas NSS. Pēdējo spēļu rezultāti.
                        Balvi – Viļaka 1:2, Ludza – Varakļāni 0:2, Gulbene – Balvi 2:2, Viļaka – Ludza 0:4, Gulbene – Varakļāni 0:3, Balvi – Ludza 1:0, Varakļāni – Viļaka 0:1, Ludza – Gulbene 2:3, Varakļāni – Balvi 2:2, Viļaka – Gulbene 0:3. 
                       Varakļāni/MBJSS komandā spēlēja Pauls Mesters, Roberts Seržans, Artis Ikaunieks, Arvis Latkovskis, Ralfs Inķēns, Matīss Broks, Armīns Broks, Ralfs Skutelis, Aleksejs Groznovs, Rihards Melnis. Treneris Juris Daleckis.
Labāko spēlētāju balvas saņēma Zintis Milaknis, Dāvids Vašilišuns(abi Gulbene), 
                                                          Pauls Mesters(Varakļāni), 
                                                          Raitis Gutāns(Ludza), 
                                                          Aigars Gruševs(Borisova/Viļaka), 
                                                          Mārtiņš Žugs(Balvi)
 Labākais treneris Aivars Blauvs (FB Gulbene)
 
                                     Čempionāta noslēguma tabula.
1. FB Gulbene               8     4     3     1      18:12      15
2. Varakļāni/MBJSS      8     3     3     2       12:9        12
3. Ludzas NSS              8     3     2     3       11:8        11
4. Borisova/Viļaka         8     3     0     5        7:16        9
5. Balvu SC                   8     2     2     4        9:14        8
16.janvārī Varakļānu vidusskolas 9.klases skolēni Jana Rēze, Juris Erels,Ēriks Stafeckis,Mairis Kančs  piedalījās JAL organizētajā  Madonas reģiona biznesa simulācijas spēlē " TITAN" .
Šodien vārdadienas svin: Alma, Annemarija

Tuvākie pasākumi un svētki