Futbols

 

 

Kārsavas novada jauniešu minifutbola turnīrs

 

KUORSOVA – 2017”

 

U-13 gr. (2004.g.dz. un jaunākie)

25.03.2017.

A grupa.

Nr.

p.k.

Komanda

1.

2.

3.

4.

Vārti

Punkti

Vieta

1.

SK Kuorsova-1

 

 

0 : 1

0

0 : 0

1

1 : 0

3

1 - 1

4

3

2.

Lubāna

 

1 : 0

3

 

3 : 0

3

0 : 2

0

4 – 2

6

2

3.

Rēzeknes FA-2

 

0 : 0

1

0 : 3

0

 

0 : 2

0

0 – 5

1

4

4.

Viļānu SS/ Dekšāres

0 : 1

0

2 : 0

3

2 : 0

3

 

4 – 1

6

1

B grupa.

Nr.

p.k.

Komanda

1.

2.

3.

4.

Vārti

Punkti

Vieta

1.

SK Kuorsova-2

 

 

0 : 8

0

0 : 4

0

0 : 5

0

0 – 17

0

4

2.

Varakļāni

 

8 : 0

3

 

0 : 1

0

3 : 1

3

11 - 2

6

1

3.

Rēzeknes FA-1

 

4 : 0

3

1 : 0

3

 

0 : 4

0

5 – 4

6

3

4.

Rēzeknes BJSS

(meitenes)

5 : 0

3

1 : 3

0

4 : 0

3

 

10 – 3

6

2

Spēles laiks 1 x 17 min.

 

 

 

Vairākas, dažādu vecumu varkļāniešu komandas noslēdza ziemas sezonu telpu futbolā.

Pieaugušo komanda startēja Madonas novada atklātajā telpu futbola čempionātā, kurā šoreiz nācās samierināties ar 2. vietu. Ņemot vērā, ka komandā notiek paaudžu maiņa un šogad sevi ir pieteikuši daudzi jauni spēlētāji, rezultāts ir pat ļoti labs (skat. kopvērtējuma tabulu).

Kopvērtējuma tabula

 

Rezultatīvākie spēlētāji

 

Komandā spēlēja: Rinalds Zeps, Aleksejs Groznovs, Ilgvars Mesters, Dāvis Mesters, Pauls Mesters, Armīns Broks, Rihards Melnis, Dainis Sondors, Guntis Veips, Ilmārs Racins, Artis Ikaunieks, Jēkabs Lauris Leišs, Reinis Zeps.

 

 

Jaunatnes čempionātā Varakļānus šoreiz pārstāvēja trīs komandas četrās vecuma grupās Ziemeļaustrumu futbola līgā.

U-17 grupā (2000.gadā dzimušie un jaunāki) spēlēja: Aleksejs Groznovs, Rihards Melnis, Ilmārs Racins, Jēkabs Lauris Leišs, Kristaps Juška, Lauris Putniņš, Mareks Pizičs, Rolands Drozds, Ernests Latkovskis, Arnolds Upītis, Reinis Zeps, Artis Kančs un godam izcīnīja 1. vietu (skat. tabulu).

U - 17

Team

Spēles

Punkti

Uzvaras

Neizšķirti

Zaudējumi

Iesistie V

Ielaistie V

Starpība

Vieta

Varakļānu MBJSS

10

25

8

1

1

42

14

28

1

Balvu Sporta centrs

10

22

7

1

2

57

20

37

2

Preiļu BJSS

10

15

5

0

5

29

22

7

3

Ludzas NSS

10

15

5

0

5

32

34

-2

4

Viļāni/Dekšāres

10

12

4

0

6

30

39

-9

5

Ludzas NSS - 2

10

0

0

0

10

4

65

-61

6

 

U-12 grupā (2005.gadā dzimušie un jaunāki) un U-13 grupā pie vecākiem zēniem spēlēja: Dāvis Strods, Deniss Strods, Ilvars Upenieks, Roberts Upenieks, Roberts Mežajevs, Ilgvars Racins, Renāts Turlajs, Ernests Šminiņš, Edgars Drozds, Kārlis Strods, Haralds Meiers, Kristaps Kostukevičs, Edvards Mālnieks.

 

U- 12 grupā iegūta 2. vieta (skat. tabulu).

 

U-12

 

Team

Spēles

Punkti

Uzvaras

Neizšķirti

Zaudējumi

Iesistie V

Ielaistie V

Starpība

Vieta

Gulbenes BJSS

6

16

5

1

0

29

8

21

1

Varakļānu MBJSS

6

15

5

0

1

27

10

17

2

Madonas BJSS

6

12

4

0

2

21

9

12

3

Balvu Sporta centrs - 2

6

8

2

2

2

14

12

2

4

Viļaka

6

7

2

1

3

20

15

5

5

SK Kuorsova

6

3

1

0

5

9

24

-15

6

Balvu Sporta centrs

6

0

0

0

6

2

44

-42

7

 

 

U-13 grupā iegūta 4. vieta (skat. tabulu).

 

U-13

Team

Spēles

Punkti

Uzvaras

Neizšķirti

Zaudējumi

Iesistie V

Ielaistie V

Starpība

Vieta

Rēzeknes novada BJSS

6

13

4

1

1

28

7

21

1

Balvu Sporta centrs

6

11

3

2

1

25

12

13

2

Varakļānu MBJSS

6

10

3

1

2

22

12

10

3

Viļāni/Dekšāres

6

10

3

1

2

20

12

8

4

SK Kuorsova

6

7

2

1

3

18

17

1

5

Lubāna/MBJSS

6

7

1

4

1

22

11

11

6

SK Kuorsova - 2

6

0

0

0

6

1

65

-64

7

 

 

 

Pirmo reizi Ziemeļaustrumu līgā spēlēja arī U-9 komanda: Edijs Sprūdžs, Elvis Strods, Nikijs Broks, Renārs Inčs, Kaspars Zeps, Reinis Kostukevičs, Reinis Kančs, Gustavs Mazurs, Arvis Eiduks, Emīls Vecozols izcīnot 3. vietu (skat. tabulu).

 

U-9

Team

Spēles

Punkti

Uzvaras

Neizšķirti

Zaudējumi

Iesistie V

Ielaistie V

Starpība

Vieta

Balvu Sporta centrs

10

28

9

1

0

75

4

71

1

Alūksnes BJSS

10

18

5

3

2

19

18

1

2

Varakļānu MBJSS

10

17

5

2

3

19

23

-4

3

Gulbenes BJSS

10

11

3

2

5

19

18

1

4

Balvu Sporta centrs - 2

10

11

3

2

5

21

20

1

5

Madonas BJSS

10

0

0

0

10

0

70

-70

6

 

U-12 grupa martā piedalījās “Kurt Koenig kauss– 2017”, kurā startē Rīgas un pierīgas komandas. Tika izcīnīta 2. vieta. Apspēlējām Metta/2006, Dinamo (AI) un Mārupes komandas. Neizšķirti nospēlējām ar Leevon FS un zudējām Dinamo (KV).

 

 Paldies jauniešiem un zēniem par varakļāniešu futbola tradīciju godam aizstāvēšanu.  

 

 Sporta zāles un spota laukuma iekšējās kārtības noteikumi

Šodien vārdadienas svin: Drosma, Drosmis, Elīna

Tuvākie pasākumi un svētki