29.maijā notika mācību gada noslēguma svinīgā līnija, kuras laikā tika godināti skolēni par teicamām un labām sekmēm mācībās. Skolas vadība pateicās šiem skolēniem par ieguldīto darbu, neatlaidību un sasniegumiem visa mācību gada garumā, novēlot saglabāt zinātkāri un motivāciju arī turpmāk. Pēc svinīgās līnijas īpaša uzmanība tika veltīta 9. klases skolēniem, kuriem izskanēja pēdējais zvans. Jaunākie skolēni, pedagogi un skolasbiedri pavadīja devītklasniekus ceļā uz nākamo dzīves posmu. Pēc klases stundas sporta laukumā notika pasākuma "Bērni bērniem" aktivitātes- skolēni iesaistījās dažādās sportiskās un saliedējošās nodarbēs.
Varakļānu vidusskola pateicas skolēniem, pedagogiem, vecākiem un visai skolas saimei par ieguldījumu veiksmīgā mācību gada norisē un novēl saulainu, drošu un piepildītu vasaru!

