4.jūnijā Varakļānu vidusskolas 1.–2. klašu tautas deju kolektīvs „Juntarēni”, 3.–4. klašu tautas deju kolektīvs „Juntarēni”, 5.–6. klašu un 7.–9. klašu tautas deju kolektīvi „Juntars”, kā arī 5.–9. klašu koris piedalījās Madonas novada bērnu un jauniešu dziesmu un deju koncertā „Mani avoti”, kas pulcēja dziedātājus un dejotājus no visa novada.
Savukārt 6. jūnijā Varakļānu vidusskolas tautas deju kolektīvs „Ausmeņa” piedalījās Madonas 100 gadu jubilejai veltītajā koncertā „Deju upe”.


