9.decembrī skolā notika 1.-4.klašu pasākums " Mans, manu vecāku un vecvecāku hobijs". Bērni ar lielu interesi klausījās Laimas Melnes stāstījumu par grāmatu veidošanu, aplūkoja  Roberta Upenieka piekariņu kolekciju. Skolēnu vecāki mūs iepazīsināja ar saviem vaļaspriekiem- Jānis Mālnieks pastāstīja par daudzveidīgiem koka izstrādājumiem, Māris Justs rādīja savas bērnības pastkaršu kolekciju, Rudīte Samsonova demonstrēja dažādus rokdarbus. Mārītes Bernānes hobijs ir cept   tortes- mākslas darbus, Māra Grudula aizraušnās ir senu Latvijas naudas zīmju krāšana, Māris Kančs stāstīja par fotografēšanu kā saistošu brīvā laika pavadīšanu. Pasākuma noslēgumā omīte Dzidra  iepazīstināja ar saviem vaļaspriekiem -dejošanu un rakstīšanu . Un nolasīja dzejoli par skolu.

Šodien vārdadienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris