20.oktobrī 1.-4.klašu skolēniem notika karjeras attīstības atbalsta pasākums“ Profesiju karuselis” ,kurā ZS „Dzenīši”un ZS " Bokāni" pārstāvji pastāstīja par saimniecībām un profesijām kādas nepieciešamas iegūt ,lai strādātu saimniecībā .Atbildēja uz jautājumiem:Kā norit tipiska darba diena? Kādām rakstura īpašībām ir jāpiemīt? Kādas prasmes ,zināšanas un izglītība ir nepieciešama?

Mūzikas instrumentu meistars-Gunārs Igaunis un ārta palīgs -Dace Ozoliņa atbildēja uz jautājumiem:Kādi ir profesijas" +" un " -" ? Kādas ir radnieciskas profesijas? Kā var atrast darbu šajā profesijā?

Nodarbību noslēgumā skolēni veica praktiskus uzdevumus: noteica graudu veidus, spēlēja mūzikas instrumentus, klausījās sirds pukstus u.c.

Šodien vārdadienas svin: Estere, Hermīne