Februārī Varakļānu vidusskolas skolotāju komanda: Aija Caune, Lolita Briška, Margarita Selicka un Aina Kazāka piedalījās Izglītības attīstības centra (IAC) projekta „Atbalsts Latvijas jauniešu medijpratībai” pirmajā seminārā. Semināra laikā tika piedāvāti dažādi medijpratības jautājumi: mediju politika Latvijā, Latvijas mediju vide, mediju funkcijas, sabiedriskie mediji, tradicionālie un jaunie mediju formāti, fakti un viedokļi, debates, pilsoniska žurnālistika, sociālie mediji un demokrātija, žurnālista profesija, laba žurnālistika, ziņa, labas ziņas kritēriji, viltus ziņas, attēla spēks, medijpratības vieta jaunajā izglītības saturā, metodiskās pieejas medijpratībā kompetenču pieejas īstenošanai skolās.

Semināra nodarbības vadīja IAC projekta satura ekspertes Ingūna Irbīte, Daina Zelmene un pieaicinātie jomas speciālisti: Klinta Ločmele, Kultūras ministrijas Mediju politikas nodaļas eksperte, Nellija Ločmele, žurnāla „Ir” galvenā redaktore, Rita Ruduša un Gunta Sloga, Baltijas Mediju izcilības centra ekspertes, Zane Oliņa, Mācību satura ieviešanas vadītāja, Skola2030 un Alina K.Clay, ASV Fulbraita stipendiāte.

Šodien vārdadienas svin: Mirta, Ziedīte