Varakļānu novada pašvaldība Eiropas Savienības fondu darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekts Nr. 8.3.5.0/16/1/001 " Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros 23.februārī Varakļānu vidusskolas 9.-12.klasēm organizēja tikšanos -diskusiju " Uzņēmējdarbības plusi un mīnusi" , kurā jaunieši iepazinās ar karjeras lēmuma pieņemšanu. Skolēni ,diskutējot ar uzņēmēju, rada atbildes par to, kādas prasmes nepieciešamas ,lai kļūtu par uzņēmēju. Kā tas ir- radīt savu uzņēmumu? Noskaidroja , kāda ir uzņēmuma ikdiena un izaicinājumi.Uz jautājumiem atbildēja Andris Višņevskis " Obeliskfarm" vadītājs.

Šodien vārdadienas svin: Bārbala, Līksma