Šogad Varakļānu vidusskola pievienojās "Eiropas Parlamenta Jauno vēstnieku skolām". Šīs skolas pamatuzdevums ir aktualizēt un palielināt skolēnu izpratni un zināšanas par Eiropas parlamenta demokrātiju un Eiropas  pilsoniskuma vērtībām.

25.janvārī Eiropas Parlamenta vēstnieku skolu projekta ietvaros skolā notika atklātā stunda,ko vēroja ciemiņi no Rīgas,Eiropas Kustība Latvijā vadītāja-Liene Valdmane un citi. Atklāto stundu vadīja 10.klases jaunie vēstnieki-Evelīna Pelše,Rigonda Smoroģina,Jana Kazakeviča,Roberts Eiduks.

Šādas stundas tiek rīkotas,lai praktiskā darbā atspoguļotu labās prakses piemērus un padziļinātu projektā iesaistīto skolēnu zināšanas par Eiropas Savienību.

Jaunie Vēstnieki devās  uz Rīgu,kur piedalījās "Eiropas Jauno vēstnieku skolas" seminārā.

Šodien vārdadienas svin: Estere, Hermīne