23.martā Varakļānu vidusskolā notika M.Stārastes grāmatu svētki, kuros priecājāmies satikties ar Murmastienes pamatskolas sākumskolas skolēniem.Gatavojoties šim pasākumam, katrai klašu grupai tika dots uzdevums izlasīt kādu no M.Stārastes grāmatām. Saliekot kopā dziesmas, dejas un teatralizētu uzvedumu, kuros darbojās autores grāmatu varoņi, izdevās varenjauki!

Viens no nākošajiem uzdevumiem bija -  atbildēt uz skolotāju uzdotajiem jautājumiem par noteiktu M.Stārastes grāmatu. Neizpalika arī grāmatu varoņu zīmēšana.

Lai pavasaris ieskandētos vēl pamatīgāk, pasākuma noslēgumā skolas sporta zālē norisinājās dažādas veiklības stafetes, kurās piedalījās visi skolēni un uzvarēja DRAUDZĪBA.

Pasākuma mērķis bija gan rosināt skolēnus izlasīt, uzzīmēt, gan arī radīt vēlmi izlasīt to M.Stārastes grāmatu, kura vēl nebija zināma.Pasākumu organizēja sākumskolas metodiskā komisija.

Šodien vārdadienas svin: Gundega, Terēze