12.novembrī notika tikšanās  ar mākslas jomas profesionāli , lai iepazītu viņa darba ikdienu un uzzinātu, kādas prasmes un personības īpašības palīdz šīs profesiju pārstāvjiem noturēties darba tirgū .  Tikšanās laikā skolēni uzzināja kā tas ir- būt mūziķim, raidījuma “ Kolnasāta” vadītājam, grupas “ Rikši” dalībniekam, pasākumu vadītājam , pedagogam. Skolēni noskaidroja , kāda ir viņa ikdiena un izaicinājumi ,kādi ir profesijas" +" un " -" ,kādām rakstura īpašībām ir jāpiemīt, kādas prasmes ,zināšanas un izglītība ir nepieciešama, kādas ir radnieciskas profesijas?. Uz jautājumiem atbildēja  Ēriks Zeps.
Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Šodien vārdadienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris