29.novembrī  10.klases skolēni bija mācību ekskursijā „Darba iespējas Latvijā” uz Latvijas uzņēmumiem un iestādēm, lai iepazītos ar ražošanas procesu un tajā nepieciešamajām profesijām.

Skolēniem tiks dota iespēja iejusties uzņēmumos strādājošo profesiju pārstāvju “ādā” un iepazīt darba vidi, darba aprīkojumu, darba specifiku, saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.
Skolēni mācību ekskursijas laikā apmeklēja uzņēmumu Starptautiskā lidosta "Rīga" , uzņēmumu      MADARA COSMETICS,  un VA "Nacionālais Botāniskais dārzs" .
Izdevumus par mācību ekskursiju „Darba iespējas Latvijā”  sedza no projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējuma.

Lidostā                                                                                     Uzņēmumā " Madara cosmetics"

Nacionālais  Botāniskais dārzs

Šodien vārdadienas svin: Ģederts, Ģirts