Attēlu rezultāti vaicājumam “gribu bÅ«t mobils 2018”450 komandu dalība no 129 skolām Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) ikgadējā konkursa „Gribu būt mobils” neklātienes kārtā ir noslēgusies.

Konkurss orientēts uz satiksmes drošības jautājumu mācīšanās procesa kvalitātes uzlabošanu un iegūto zināšanu praktisku izmantošanu, kā arī uz skolēnu intereses un personiskās iesaistes vairošanu ceļu satiksmē, jo 12 - 14 gadu vecumā skolēni ir ne tikai gājēji, bet arī velosipēdisti un topošie vai esošie mopēdu vadītāji, kam jāmāk pieņemt atbildīgi lēmumi arī sarežģītās satiksmes situācijās. Caur spēli un konkursa uzdevumiem skolēni nemanot ir iemācījušies analizēt un izprast procesus, kas regulē drošu ceļu satiksmi.

Pusfinālā iekļuvušas 70 komandas! Jau 2019.gada janvārī konkurss turpināsies - notiks septiņi reģionālie pusfināli, kur katrā pusfinālā piedalīsies desmit labākās reģiona komandas (ne vairāk kā divas komandas no vienas skolas). No Varakļānu vidusskolas konkursa neklātienes kārtai pieteicās 2 komandas no 6.a klases (sk. Līga Mālniece) un 3 komandas no 8.klases (sk. Ilze Strode)

Pusfinālā iekļuva 2 komandas no 8. klases - ATrip (Patrīcija Masaļska,Toms Kalniņš, Ilvars Upenieks, Endijs Vecozols) un JESA (Elīza Kanča, Ieva Ikauniece, Sendija Upīte, Amanda Ikauniece)

Šodien vārdadienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris