2019. gada 22.janvārī Varakļānu vidusskolas 8. klases komandas “ATrip” un “Jesa”( Elīza Kanča, Amanda Ikauniece, Sendija Upīte, Ieva Ikauniece, Inta Marija Savicka) devās uz Kusas pamatskolu, kur notika 6.-8.klašu skolēnu konkursa "Gribu būt mobils" par drošību ceļu satiksmē Gulbenes reģiona pusfināla sacensības.

Pusfināla sacensībās jaunieši parādīja savas zināšanas, planšetdatorā atbildot uz testu jautājumiem un demonstrējot iepriekš sagatavotos mājas darbus par savā skolā realizētajām kampaņām, kuru uzdevums bija aktualizēt drošības jostu lietošanu visos transporta līdzekļos, kas aprīkoti ar drošības jostām. Komanda “JESA” uzzīmēja afišu un izglītoja 1. klases skolēnus, bet “ATrip” veidoja video par skolēnu braukšanu skolas autobusā.

Pusfināla sacensībās komanda “ATrip” (Patrīcija Masaļska, Toms Kalniņš, Endijs Vecozols, Ilvars Upenieks, rezervists Renārs Kalniņš)ieguva 3.vietu.Apsveicam!

3.vietas ieguvēji                                                                            8.vietas ieguvēji

Šodien vārdadienas svin: Gints, Uvis