7. februārī Meirānu Kalpaka pamatskolā notika ikgadējais “Kalpaka atceres pasākumu cikls - 2019”, kurā piedalījās arī Varakļānu vidusskolas 1.-4.klašu skolēnu komanda. Erudīcijas konkursā savas zināšanas pārbaudīja Luīze Ikauniece (1.kl.), Rūdolfs Mālnieks (2. kl.), Karīna Upeniece (3.kl.), Agija Irbīte (4.kl). Erudīcijas konkurss bija par Latviju un latvisko dzīvesziņu, kurā piedāvātās tēmas : Latvijas vēsture, ģeogrāfija, gadskārtu ieražas, tautasdziesmas, sports, daba, Latvija skaitļos, latviešu valoda, ievērojami cilvēki.

Dambretes konkursā skolas godu 1.-2.kl. grupā aizstāvēja Paula Locāne (2.kl.) un 3.-4.kl. grupā - Jānis Cēsnieks.

Militārajās veiklības stafetēs godam cīnījās Jēkabs Urka (1.kl.), Markuss Lazda (2.kl.), Haralds Šminiņš (3.kl.), Katrīna Skutele (4.kl.).

Šodien vārdadienas svin: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis