Sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi un British Council pārstāvniecību Latvijā 8., 9.a, 9.b  un 11.klases skolēni un klases audzinātāji ir iesaistījušies projektā – pilsoniskās izglītības programmā “Jaunais pilsonis”.

Varakļānu vidusskolā 20. februārī  pilsoniskās izglītības programmas “Jaunais pilsonis” ietvaros 8.-11.klases skolēniem notika  pirmā informatīvā lekcija, kurās vieslektors - bērnu un jauniešu centra Dari Vari biedrības valdes priekšsēdētājs Edgars Muktupāvels ,klases iepazīstināja ar vienpadsmit līdzdalības formām: dalība vēlēšanās,  ētiskā  patērniecība,  ziedošana,  biedrošanās,  kampaņu  aktīvisms, iesaistīšanās  publiskās  diskusijās,  brīvprātīgais  darbs,  atbalsta  darbības,  sabiedriski  derīgas aktivitātes,  iesaistīšanās  vietējā  pārvaldē  un  interešu  lobēšana.Lektors iedrošināja jauniešus kļūt pilsoniski aktīvākiem.

Šodien vārdadienas svin: Bārbala, Līksma