Lai iepazītu Latvijas pārtikas un farmācijas  uzņēmumus  un tajos nepieciešamās profesijas,Varakļānu vidusskolas 9.klases skolēni 21.martā devās mācību ekskursijā " Darba iespējas Latvijā".
Skolēniem bija iespēja iepazīt darba vidi , darba aprīkojumu, darba specifiku, noskaidros kādas prasmes , zināšanas un izglītība nepieciešama,lai strādātu uzņēmumā, saņemt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.
Skolēni mācību ekskursijas laikā apmeklēs  Siera ražotni "SierŠtelles" Ogrē,   "Saules aptieku"Rīgā, Brīvības ielā 68 un  Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmisko centru Rīgā.
Izdevumus par mācību ekskursiju „Darba iespējas Latvijā”  sedza no projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” finansējuma.

Šodien vārdadienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris