29.martā skolā viesojās  Varakļānu vidusskolas absolvente, Daugavpils Universitātes studentu padomes prezidente Inese Vīča. Vidusskolēni uzzināja par pamatstudiju programmām, par uzņemšanas prasībām, par to kādu kvalifikāciju iespējams iegūt , cik ilgi jāmācās un kādas ir  darba iespējām pēc studijām . Studente pastāstīja par  aktivitātēm ārpus mācībām un kādus pasākumus DU piedāvā skolēniem.

Skolu programma “Dzīvei gatavs” ir  palīgs skolēniem dažādu mācību priekšmetu apguvē, lai gūtu izpratni par skolā apgūstamo zināšanu un prasmju pielietojumu dzīvē.
29.martā  Varakļānu visdusskolā viesojās Swedbankas klientu konsultante Sandra Kosokovska ar vieslekcijām  par ekonomiku, informātiku un matemātiku .
Iejūtoties personīgo finanšu konsultanta lomā, skolēni apguva tematu par sava budžeta plānošanu un uzkrājumu veidošanu. Stundu gaitā skolēni iepazinās ar vairākiem reāliem gadījumiem, ar kuriem klienti vēršas pie bankas konsultantiem, un kopā ar bankas ekspertu radīja risinājumus veiksmīgai personīgo finanšu plānošanai.

Šodien vārdadienas svin: Ginta, Gunda, Gunta