7.maijā notika pasākums " Mans karjeras stāsts" . Skolēni tikās ar uzņēmuma “ Labie koki”  arboristu , Varakļānu vidusskolas absolventu -Dāvi Mesteru , lai iepazītu viņa darba ikdienu un uzzinātu, kādas prasmes un personības īpašības palīdz šīs profesijuas pārstāvjiem noturēties darba tirgū .  Tikšanās laikā skolēni uzzināja, kā tas ir- būt par arboristu? Noskaidroja , kāda ir arborista ikdiena un izaicinājumi ,kāds ir darba aprīkojums ,kādi ir profesijas" +" un " -" ,kādām rakstura īpašībām ,prasmēm  un zināšanām jāpiemīt arboristam.
 Stāstījumu par karjeru turpināja reklāmas ražošanas uzņēmuma “ MadFormat” projektu vadītāju  Elīza Briška. Skolēni uzzināja par darba ikdienu uzņēmumā ,  noskaidroja kādas prasmes , zināšanas un izglītība nepieciešama,lai strādātu uzņēmumā, saņēmta atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem.
Pasākums notika  projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Šodien vārdadienas svin: Agija, Aldonis