7.oktobrī  9.-12.klasēm notika divas lekcijas diskusijas " Personības izaugsmes loma karjeras veidošanā", kuras vadīja Kristaps Kravalis.Lekcijas - diskusijas gaitā skolēni iepazinās ar Holistiskā personības attīstības pamatprincipiem (Stīvena Koveja teorija), kas ir 7 dimensiju attīstīšana – fiziskā, intelektuālā, emocionālā, sociālā, garīgā, profesionālā un finansiālā dimensija. Lekcijas-diskusijas gaitā vadītājs deva praktiskus padomus izglītojamiem, kā šī 7 dimensiju attīstīšana, ļauj veiksmīgāk veidot un attīstīt sevi kā fiziski un mentāli stipru personību, kam ir būtiska loma veiksmīga karjeras ceļa veidošanā un nākotnes profesijas izvēlē. Izskaidroja personīgā “kodola” un vispusīgi veselīga dzīvesveida plāna būtisko lomu, lai izvirzot prioritātes, mērķus tiktu sasniegts vēlamākais rezultāts. 
Skolēnu atziņas pēc nodarbības: " Nomainot apkārtējo vidi , mainās skats uz pasauli"," Viss bija super,arī piemēri no dzīves...", ".. ļoti interesanti un motivējoši.." , " Šī lekcija nebija kārtējā iedvesmojošā lekcija. Tā atklāja ĪSTO realitāti un sekas nebeidzamajiem izaicinājumiem" , " Ja gribi, tad viss ir paveicams." ," Nebaidīties no grūtībām , pārvarēt un doties uz priekšu..." ,
" Kristaps šodien kļuva par manu " lielo ziloni"-iedvesmotāju","....sapratu ,ka mūsos ir liels potenciāls..." ," ...man patika atziņa: ja tu iznīcini savu ienaidnieku sevī, tev citu ienaidnieku nav.." Kristaps-vislabākais" 
 
 
 
Šodien vārdadienas svin: Vilhelms, Vilis

Tuvākie pasākumi un svētki