Šogad jau 14.reizi notika dzejniekam Robertam Mūkam veltītais jaunrades darbu konkurss.Konkursa tēma "Vislielākais noslēpums ir kontūrās, kas atdala lietas no tukša gaisa. Šis noslēpums ir jāceļ gaisā."( R.Mūks)

Arī šogad mūsu skolas skolēni aktīvi piedalījās konkursā ar saviem jaunrades darbiem. Labākie rezultāti ir šādi: Rihards Trokšs ( 2.klase) – 3.vieta, Karīna Vingre( 5.klase) – 3.vieta, Laima Melne ( 7.a klase) – 3.vieta. Daudzi skolēni ieguva arī Atzinības- Ilze Strode, Luīze Ikauniece, Jēkabs Urka, Rolands Počs( 2.klase), Katrīna Skutele ( 5.kl.), Anna Mālniece ( 6.a kl.), Patrīcija Masaļska (9.kl.), Sigita Šuste ( 10.kl.)

13.decembrī devāmies uz konkursa noslēguma pasākumu Galēnu pamatskolā un saņēmām balvas.

Šodien vārdadienas svin: Alfs, Bernadeta, Mintauts