Š.g. 7.februārī mūsu skolas 6.b klases skolēni bija Rēzeknes teātrī “Joriks”uz izrādi ,,Nezāle’’. Tajā piedalījās vietējās deju studijas “Stop Time” dejotāji un

Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskola audzēkņi. Dzīvās mūzikas pavadījumā hiphopa deju stilā izstāstītais Blaumaņa noveles sižets uzrunāja pusaudžus.

Izrāde patika visiem,jo tā bija pasniegta viņiem saprotamā un aizraujošā veidā.

11. februārī Varakļānu vidusskolas 2. klases skolēni Latgales Vēstniecībā GORS apmeklēja Latvijas Leļļu teātra izrādi "Mazā raganiņa". Šī izrāde ir par izvēlēm. Mazā raganiņa vēl ir ļoti jauna, viņai ir tikai 127 gadi. Kādu dienu viņa nonāk izvēles priekšā - ir jāsaprot, kas tad īsti ir labas un kas ir nelabas lietas.2. klases skolēnu atsauksmes par izrādi:

- Man patika izrādes mūzika un tērpi.

- Es priecājos , ka Mazajai raganiņai un viņas draugam krauklim izdevās pārmācīt ļaundarus un beigās viņa kļuva par labo raganiņu.

- Izrādes bija nedaudz bailīga, jo bija tumšs un skanēja draudīga mūzika.

- Man ļoti patika šis teātris, jo dažas epizodes bija smieklīgas.

27. februārī 9. klase izmantoja projekta “SKOLAS SOMA” sniegtās iespējas un apmeklēja Rīgā VEF kultūras pili un teātra izrādi Latvijas Nacionālajā teātrī “Savādais atgadījums ar suni naktī”.

Izrādes galvenais varonis ir piecpadsmit gadus vecais Kristofers, kuram ir Aspergera sindroms (autisma paveids). Zēns ir neparasti apdāvināts matemātikā, toties cilvēcisko izjūtu pasaule viņam ir sveša un nesaprotama.

Atziņas pēc izrādes.

Bija interesanti redzēt, kas notiek prātā cilvēkam, kurš domā savādāk. (Patrīcija)

Teātra izrāde bija ļoti interesanta, atbilstoša jauniešiem. Skatoties izrādi pat nevarēja pamanīt, kā aizrit gandrīz 3 h garā izrāde. (Samanta)

Izrādi iesaku apmeklēt jauniešiem, jo var ieraudzīt, kā var sasniegt sapņus. (Haralds)