Mūsu skolas 6 skolēni : Artūrs Trokšs,Samanta Stiuriniece, Deina Svilāne, Nikola Benislavska, Evelīna Pelša, Ance Broniča piedalījās Pleskavas valsts universitātes(Krievija) rīkotajā III Starptautiskajā Puškina olimpiādē. Tajā neklātienē startēja Igaunijas ,Baltkrievijas un Latvijas 7.-12. klašu skolēni, kuri mācās krievu valodu kā svešvalodu. Pirmajā kārtā Artūrs Trokšs 7.-8. klašu grupā ieguva 3.vietu, Evelīna Pelša 10.-12.klašu grupā ieguva 1.vietu. Marta beigās bija ieplānota otrā olimpiādes kārta jau Pleskavā(Krievija), taču vīrusa pandēmijas dēļ tā ir atlikta uz septembri.

Lepojamies ar mūsu skolēniem!

Skolotāja Inese Prusakova

Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas, Varakļānu novadu apvienības Tehnologiju jomas neklātienes konkursā „Funkcionāls 3 D dizaina priekšmets”

Varakļānu vidusskolas 7.klases skolēns Linards Justs ieguva 2.vietu. Skolotāji Lolita Briška, Ilze Strode, Jānis Mālnieks.

Šodien vārdadienas svin: Fanija, Vēsma