Noslēdzies neparasts mācību gads, pilns jauniem atklājumiem un paradoksiem.

Skolotāji pēkšņi ienira virtuālajā okeānā un nenogrima, daži lēni dreifēja, citi-veikli šķēla digitālos viļņus kraulā un tauriņstilā.

Skolēni apjuka, ko gan var darīt četrās sienās? Kā saprast nesaprotamo? Kā izlasīt aizdomīgi garos uzdevumu noteikumus un neapjukt? Toties citi izglītību alkstošie– izbaudīja šo laiku, jo prieku sagādāja pašvadītais mācību process.

Šajos pavasara mēnešos mēs visi izzinājām sevi, lai nākotnē attīstītos un kļūtu veiklāki peldētāji ne tikai siltā baseinā, bet arī dzīves bangās un krācēs.

Vēlējums skolēniem un skolotājiem-turpināsim sadarboties un kopsim tās prasmes, kas ekstrēmā brīdī mūs notur virs ūdens!

Anita un Juris

Šobrīd zied ceriņi, un laiks iebridis vasarā.

Lai vasaras brīvlaiks aizrit krāsaini, izzinoši, radoši un veselīgi!

Ejiet mežā,staigājiet pa pļavām un laukiem, baudiet ūdens atsvaidzinošos glāstus!

Domājiet pozitīvas domas,dariet labus darbus, gūstiet enerģiju no dabas, palīdziet tuvajiem cilvēkiem un izjūtiet gandarījumu par padarītajiem darbiem!

Noliekot malā savu telefonu un izslēdzot videospēli, ieskatieties grāmatā, noskatieties saturīgu pārraidi vai dokumentālo filmu! Ieklausieties putnu valodā, kā arī runājiet dažādās svešvalodās, piemēram, angļu un krievu valodā!

Katru rītu sagaidiet ar apņemšanos- šodien būs interesanta diena!

Valodu komisija-skolotājas Inese, Ieva, Anita, Velga, Ingrīda un Aija.

Ej un tikai sargies samīt gliemezi,

Notraukt niedru strazda ligzdas pinumus!

Pats starp brīnumiem tu esi brīnums,

Pats tu esi viens no viņiem, piemini! (O.Vācietis)

Dodieties dabā! Domājiet labas domas, dariet labus darbus! Lai jums visiem skaista, saulaina un jaukiem piedzīvojumiem bagāta vasara!

To jums vēl skolotājas: Sandra, Ingrīda, Ilze, Mārīte, Ināra.

Lai siltums, gaisma, kustība ,spēks, jauda un līdzsvars.

Lai vielas drošas un dod enerģiju vasaras piedzīvojumiem.

Ķeriet vasaru fotomirkļos,lai rudenī rādītu draugiem, skolotājiem un piedalītos skolas 100 gadu jubilejas fotoizstādē.

Izbaudiet anticiklona piedāvājumu un katru dienu sauli - debess jumā,ūdens atspulgā, ziedos, domās...

Ilga, Inga, Ilze, Maija, Aina, Līga

Cilvēkā mīt gan enkurs, gan motors. Enkurs cilvēku var novilkt uz leju.Tieciet vaļā no enkura un palaidiet vaļā motoru! Tas nestāv uz vietas un ar to ir jautrāk!

Margarita, Daira, Ingrīda,Arvis

Veiksme biežāk apciemo čaklos!

J.Mālnieks

Baudiet vasaras krāsas, smaržas , skaņas un garšas! Būvējiet smilšu pilis, vērojiet varavīksni un klausieties putnu dziesmās! Krāsainu vasaru!!!

Lolita, Margarita, Ārija

Ar vārdiem nevar nodot neizmērojamu prieka sajūtu, dzīves mīlestību un šarmu, kas piemīt dejotājiem. Ir daži visīsākie ceļi uz laimi, un dejošana ir viens no tiem, tāpēc, strādā tā, it kā Tev nevajadzētu naudu, mīli tā, it kā Tu nekad nebūtu sāpināts un dejo tā, it kā Tevi neviens neredz, ir laiks aizmirst par problēmām un sākt dejot, nevienu neklausi, vienkārši dejo! Siltu un kustībām pilnu vasaru :)

Ilona

Vasarā neaizmirstiet mūs , mēs jūs neaizmirsīsim:)