2. oktobrī 3. klases skolēni brauca ekskursijā uz Aglonu. Bijām Vēstures un kara muzejā. Apskatījām 2.pasaules kara ieročus, formas, munīciju. Varējām iejusties karavīru lomā, nofotografēties uz vācu armijas motocikla ar ieročiem un cepurēm. Apmeklējām Aglonas Baziliku. Tā mūs pārsteidza ar bagātīgi izdekorētiem rotājumiem, svētgleznām, te klusumā varējām parunāties ar Dievu. Neaizmirstams bija arī Raiņa muzeja "Jasmuiža" apmeklējums. Iepazināmies ar Raiņa dzeju bērniem, izmantojot mākslinieku F. Pauļukas, J. Pīgožņa, M. Stārastes, J. Kīna dzejoļu ilustrācijas, Raiņa herbāriju, izspēlējot improvizācijas teātri un darbojoties uz gaismas smilšu lampām.Ekskursija notika iniciatīvas " Latvijas skolas soma" ietvaros.

Šodien vārdadienas svin: Bārbala, Līksma