1.un 4.klases skolēni maijā noskatījās cirka izrādi “Alise Brīnumzemē” .
 Izrādē bija redzami piena dūmu paklāji un galvu reibinoši priekšnesumi, specefekti, 3D projekcijas un iluzionisma māksla, piemēram, Alises auguma izmēra pārvērtībās vai Cepurnieka trikos. Skolēni  devās piedzīvojumos Maģiskajā dārzā un Karalienes pilī, vēroja gaisa akrobātiskos šovus un citus “Alises Brīnumzemes” cienīgus brīnumus.
Cirka izrāde apvienoja dažādu valstu un dažādu tautību māksliniekus. Iluzionisti Dace un Enriko Pecolli nes Latvijas vārdu pasaulē. Izrādes tapšanā piedalījušies izcili Latvijas mākslinieki:oriģinālus tērpus radījusi Elita Patmalniece, izrādes veidošanā iesaistījusies deju grupas “Buras” horeogrāfe Dace Jonele, Latvijas Nacionāla teātra butafori un galdnieki, Dailes teātra kostīmu šuvēji un parūku meistari, skatuves apavu meistari no Rīgas apavu uzņēmuma “Elegants”. Arī visas skatuves dekorācijas un video materiāli radīti Latvijā, apvienojoties Latvijas talantīgākajiem māksliniekiem un sava amata meistariem.

Šodien vārdadienas svin: Jāzeps