1. jūnija rītā 3. klase devās ekskursijā. Mūsu pirmais pieturas punkts bija Kokneses viduslaiku pilsdrupas. Par senās pils varenību izlasījām dotajos informācijas stendos. Īpašu interesi rosināja Moku kambaris, kas ļāva vaļu fantāzijai par sodamēriem viduslaikos. Teiksmaino pili un Likteņdārzu no cita skatu punkta varējām aplūkot dodoties izbraucienā ar kuģīti pa Daugavas un Pērses upēm. Sajūtas bija neparastas tajā brīdī, kad kapteinis paziņoja: "Šobrīd upes dziļums ir 34 metri." Tālāk devāmies uz Balto kāpu Saulkrastos. No skatu laukuma pavērās skaists skats uz jūru un Inčupītes ieteku. Laiks pie jūras paskrēja kā viens mirlis un braucām tālāk uz Turaidas muzejrezevātu, kur bija iespēja iepazīties ar vēl vienu viduslaiku pili un izlasīt leģendu par Turaidas rozi. Apmeklējām arī Gūtmaņa alu, kas ir lielākā ala Baltijā. Noguruši, bet priecīgi atgriezāmies savā dzimtajā pilsētā Varakļānos.Pasākums notika projekta " Latvijas skolas soma"  ietvaros.

Šodien vārdadienas svin: Agija, Aldonis