Zemkopības ministrija sadarbībā ar AS "Latvijas valsts meži" un Latvijas Kokrūpniecības federāciju organizēja konkursu "Mūsu mazais pārgājiens 2020"  Arī mēs, 6.klases skolēni, piedalījāmies ar saviem darbiem un kopvērtējumā ieguvām 2.vietu 5.-9.klašu grupā, kā arī balvu- 450 eiro eksursijai.
       9.jūnijā devāmies nopelnītajā ekskursijā uz Līgatnes dabas parku, Siguldu, apmeklējām Turaidas pili un Gūtmaņa alu. Eksursijas noslēgumu pavadījām Saulkrastos pie jūras. Peldējāmies un baudījām šo skaisto dienu! Paldies SIA "Ceļavējš"par sniegtajiem transporta pakalpojumiem!

21.maijā 6.klases skolēni piedalījās rotaļu pēcpusdienā. Ar velosipēdiem devāmies uz atpūtas vietu siliņā. Cepām desas un jautri pavadījām laiku, spēlējot latviešu tautas rotaļas "Pirtiņa deg", "Ādamam bij septiņ dēli"utt.

Šodien vārdadienas svin: Aleksejs, Aleksis