Labbūtības ceļa karte
Varakļānu vidusskolas pašpārvalde   kopā ar direktora vietnieci audzināšanas darbā Ainu Kazāku izstrādāja “Labbūtības ceļa karti Varakļānu vidusskolas 7.-12. klašu skolēniem”. Tā palīdzēs plānot un organizēt daudzpusīgus pasākumus.
Projekta aktivitātēs, izmantojot neformālās darba metodes, veicināsim pilsonisko līdzdalību un psihoemocionālo labsajūtu. Skolēni labiekārtos neformālu jauniešu labbūtības vietu - “Spotiņu”, kurā viņi jutīsies komfortabli
Pašpārvalde organizēs aktivitāšu ciklu “Kopā jautrāk", jaunieši brīvā atmosfērā, savstarpēji komunicējot, meklēs risinājumus stratēģiskās spēlēs, atbrīvosies, iejūtoties dažādās lomās, nepiespiestā atmosfērā, palīdzot un atbalstot viens otru, veiks komandu vienojošus uzdevumus. Tā būs iespēja pavadīt brīvo laiku bez viedierīcēm. Pašpārvalde piedāvās tikties dažādām domu biedru grupām, tādejādi sniedzot iespēju sarunāties, izteikt viedokli par sev aktuālām tēmām. Reāli veicināsim skolēnu emocionālo labbūtību.
Aktivitātes norisinās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projekta “Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” ietvaros no 2021. g. 10. oktobra līdz 31. decembrim.
Šodien vārdadienas svin: Bārbala, Līksma