Projekts “Labbūtības ceļakartes aktivitāšu īstenošanaVarakļānu vidusskolā”

Noslēdzies projekts “Labbūtības ceļakartes aktivitāšu īstenošana Varakļānu vidusskolā”.
Pašpārvaldes dalībnieku secinājumi...  Kopumā viss izdevās labi un dalība projektā bija ļoti vērtīga. Protams, epidemioloģiskā situācija valstī un ierobežojumi traucēja darboties aktīvāk. Lielākoties nodarbojāmies ar pufu šūšanu,galda spēļu iegādi un “spotiņa” labiekārtošanu. Tieši tāpēc 1000 EUR atbalsts ļoti palīdzēja. Nākotnē “spotiņu” papildināsim un padarīsim vēl mājīgāku. Tagad aktivitātes, piemēram, spēļu turnīrus varējām rīkot vienas klases ietvaros, bet nākotnē noteikti tiks rīkoti pasākumi vairākām klasēm, kā arī tiks organizētas domubiedru grupas. Mūsu mērķis ir turpināt labiekārtot  “spotiņa” telpas un organizēt aktivitātes, kas celtu emocionālās labbūtības ilgtpēju Varakļānu vidusskolā.
  Piedaloties projektā varējām pilnveidot organizatoriskās un digitālās prasmes, jo bija jāveido aptaujas, afišas un citi dokumenti, varēja iemācīties arī to, kā notiek pufu šūšana. Daudzi pirmo reizi bija nevis dalībnieka, bet organizatora lomā. Arī apmācības Valmierā iemācīja uzstāšanās prasmes, projekta rakstīšanas pamatus un to, kā rodas pati projekta ideja. Ļoti svarīga bija arī uzdrīkstēšanās runāt par mentālo veselību, izprast skolēnu vēlmes un nospraust mērķi uzlabot skolas vidi. Visas iegūtās prasmes noteikti noderēs arī nākotnē.
Aktivitātes norisinājās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projekta “Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai” ietvaros no 2021. g. 10. oktobra līdz 15. decembrim.Varakļānu novada pašvaldība un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras sadarbības līgumu Nr. VP2021/4-2 par projekta īstenošanu Varakļānu vidusskolā.
Varakļānu vidusskolas pašpārvalde
“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros”.

Šodien vārdadienas svin: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis