25. maijā 4.klases skolēni devās izzinošā mācību ekskursijā uz Rīgu.

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklējām 15 izstāžu zāles. Katra no tām mums sniedza zināšanas par Rīgas vēsturi, arhitektūru un materiālo kultūras mantojumu. Nodarbības laikā skolēniem bija iespēja, klausoties teikas, leģendas un patiesus vēsturiskus notikumus, iepazīt Rīgas vēsturi un interesantākos muzeja priekšmetus.

Izpētot karti, izveidojām maršrutu, lai apskatītos Vecrīgas arhitektūru. Tuvāk iepazināmies ar vienu no vecākajām un vērtīgākajām viduslaiku monumentālās arhitektūras celtnēm - svētā Pētera baznīcu.  No torņa skatu laukuma mēs redzējām Rīgas pilsētas panorāmu – viduslaiku Rīgu un mūsdienīgo Rīgu, Daugavas upi un ostu, kur bija pietauvojies kruīza kuģis.

Paldies par atbalstu Varakļānu novada pašvaldībai un mūsu skolas kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” koordinatorei Ainai Kazākai.

Šodien vārdadienas svin: Bārbala, Līksma