Varakļānu vidusskolas pašpārvaldes meitenes Amanda, Laima un Samanta pavasarī piedalījās“ Atbalsts izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstībai programmas “Kontakts” iniciatīvu projektu īstenošanai” apmācībā un uzrakstīja projektu ‘Kontakts”, kura ietvaros  ,izmantojot neformālās darba metodes un improvizācijas teātra metodes 30.augustā notika saliedēšanās aktivitāte pašpārvaldes dalībniekiem.Nodarbības laikā jaunieši  pilnveidoja iemaņas komunicēt, atvērties, justies brīviem, pielāgoties situācijai, sadarboties.
Septembrī pašpārvalde sāka organizēt pasākumu ciklu «KOPĀ». Organizēja radošo  akciju «Radām kopā»,kuras laikā , sadarbībā ar vizuālās mākslas skolotājām ,top 7.-12.klašu skolēnu mākslas darbu izstāde «Saruna».
11.oktobrī notika apmācības “Kopā pilnveidojamies”.Jaunieši iepazinās ar komandas darba pamatprincipiem, komandu saliedējošām metodēm un paņēmieniem. Izmantojot neformālās izglītības metodes , jaunieši attīstīja pašizziņas un  pašizpausmes prasmes,veica komandu vienojošus uzdevumus-radīja un prezentēja “Robotu”, apguva prasmes ,kuras nākotnē varēs izmantot  labbūtību un sadarbību veicinošu aktivitāšu organizēšanā.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas
2022.-2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros

Šodien vārdadienas svin: Bārbala, Līksma