Labklājības ministrijas organizētajā radošo darbu konkursā "Vienlīdzība" labāko darbu  "Top20" skaitā ir Varakļānu vsk. 12.klases skolnieces Elīzas Kančas darbs, kurš pauž depresīvu cilvēku sajūtas un emocijas, tas ir kā palīgā sauciens pēc līdzcilvēku palīdzības. Kopumā konkursā tika vērtēti 369 darbi no visas Latvijas. Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības, īpaši jauniešu, izpratni par cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem, bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, institucionālajā ārpusģimenes aprūpē esošiem vai bijušiem bērniem, viņu ikdienu un vēlmi integrēties sabiedrībā.
Apsveicam!

Darbs skatāms https://youtu.be/ZmXP-mslvWo

Varakļānu vidusskola ir Esri Eiropas ĢIS Skolu programmas dalībskola. 7.un 9.klases skolēni piedalījās ĢIS nedēļas 2022 aktivitātēs digitālajā spēlē ”Apceļo Latviju” un Āra aktivitāte – Atpūtas vietas manā apkārtnē. 9.klases saņēma veicināšanas balvu par Āra aktivitāti.

Šodien vārdadienas svin: Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle