Varakļānu vidusskolas trīs skolotāju un trīs skolēnu komanda  ir ieguvusi iespēju piedalīties Izglītības Attīstības centra projektā “Iecietības kultūras stiprināšana skolu vidē”(Nr. AIF/2022/SCT3/01), ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Kopumā no visas Latvijas ir apstiprinātas desmit skolu komandas. 2022.gada 8.-9.decembrī skolotāji piedalījās ievadseminārā Siguldā, kur ieguva gan nodarbību materiālus cilvēktiesību un diskriminācijas jautājumos,gan praktiskās iemaņas nodarbību vadīšanā.Decembrī skolas 9.-12.klašu skolēni piedalījās anketēšanā par jauniešu attieksmi saistībā ar iecietību un diskrimināciju. Dažādas aktivitātes turpināsies līdz 2024.gada februārim.

Šodien vārdadienas svin: Ginta, Gunda, Gunta