2023.gada 16.februārī Madonas Valsts ģimnāzijā notika 'Madonas novada vēstures un sociālo zinātņu ,
klases audzinātāju kursi "Iecietības veicināšana skolu vidē. Cilvēktiesību un diskriminācijas jautājumi". Skolotāji ieguva noderīgus materiālus stundu vadīšanai, kas izstrādāti IAC "Iecietības kultūras stiprināšana skolu vidē" projekta ietvaros. Nodarbības vadīja projekta dalībnieces-Varakļānu vidusskolas skolotājas Margarita Selicka, Mārīte Nagle un Inese Prusakova. Skolotāju atsauksmes bija ļoti pozitīvas- "Izdales materiāli aktuāli un pielietojami mācību procesā, liels atspaids stundu gatavošanai!","Interesantas un rosinošas metodes", "Daudz labu, iedvesmojošu emociju!", "Raits darbs, labvēlīga, izzinoša gaisotne!"
Projektu (Nr.AIF/2022/SCT3/01) finansē Islande, Lihtenšteina, Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds".

Šodien vārdadienas svin: Rūdis, Rūdolfs, Viviāna