Varakļānu vidusskolas skolēnu rezultāti Madonas un Varakļānu novada olimpiādēs II pusgadā.
      Erudīcija, izziņas prasmes, iedziļināšanās mācību vielā, plašs redzesloks, vēlme apgūt vairāk nekā paredzēts mācību programmā raksturo mūsu olimpiāžu dalībniekus.  Pirmajā pusgadā bijām labākie bioloģijas, vēstures un ķīmijas olimpiādēs. Arī otrajā pusgadā skolēnu rezultāti iepriecina, jo iegūtas daudzas godalgotas vietas.
Fizikas olimpiādē 9.-12.kl. grupā– Kristaps Kostukevičs 12.kl. 3.vieta.
Latviešu valodas un literatūras olimpiādē 11.-12.kl.grupā– Patrīcija Masaļska 12.kl. 1.vieta, uzaicināta uz valsts olimpiādi.
Latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9.kl. grupā -  Karīna Vingre 8.kl. 1.vieta, uzaicināta uz valsts olimpiādi.
Matemātikas olimpiādē 9.-12.kl.grupā – Gustavs Naglis 9.kl. 2.vieta, uzaicināts uz valsts olimpiādi.
                                                                         Reinis Gruduls 10.kl. 1.vieta, uzaicināts uz valsts olimpiādi.
Matemātikas olimpiādē 5.-8.kl. grupā-Jēkabs Potašs 5.kl. 3.vieta,
                                                                    Rihards Trokšs 5.kl. atzinība,
                                                                     Karīna Vingre 8.kl. 1.vieta.
Ģeogrāfijas olimpiādē 10.-12.kl. grupā  – Elīna Ozoliņa 10.kl. 1.vieta, uzaicināta uz valsts olimpiādi
                                                                         Reinis Gruduls 10.kl. 2.vieta.
      Paldies skolotājām Aijai Caunei, Ilzei Strodei, Mārītei Naglei, Maijai Mālniecei, Ainai Kazākai, Annai Zvaigznei-Tavarei par ieguldīto darbu, sagatavojot skolēnus 2022./2023. m.g. II pusgada olimpiādēm.
 Lepojamies ar mūsu jauniešiem, kā arī vēlam, lai skolā iegūtais ir pamats nākotnes interesēm, vaļaspriekam vai profesijai.
Šodien vārdadienas svin: Fanija, Vēsma