4.klase devās pārgājienā uz Notekūdeņu attīrīšanas staciju. Klausījās A.Broka stāstījumu un iepazinās ar ūdens attīrīšanas sistēmu darbību. Ciemojās pie klasesbiedrenes Patrīcijas tēta Elmāra Salenieka, kurš ikdienā rūpējas par gaļas šķirnes lopiem.Bērni, sākumā bailīgi, bet pēc tam jau pavisam droši, piedāvāja lopiņiem maizīti un tos arī paglāstīja. Noslēgumā visi pārguruši un emociju pārņemti "atkrita" uz segām un spilveniem, lai skatītos filmas.

21.aprīlī Varakļānu vidusskolas 1. klase devās uz pilsētas bibliotēku. Skolēni lasīja un minēja mīklas, izgatavoja grāmatzīmes un ilustrēja grāmatām vākus. Iepazināmies ar jaukajām bibliotekārēm Līgu un Indru. Tagad kopā ar vecākiem varam izvēlēties un lasīt grāmatas arī pilsētas bibliotēkā. Jau protam rēķināt līdz 100, tāpēc devāmies uz senāko veikalu Varakļānos - "Lats", lai dzīvē izmēģinātu iegūtās zināšanas. Cik ir naudas? Vai pietiks izvēlētajai precei? Iepazināmies ar pārdevēja profesiju. Paldies veikala īpašniecei Irēnai Erelei un atsaucīgajām pārdevējām!

2.klase devās mācību ekskursijā uz Varakļānu ģimenes kafejnīcu "Grāmatnīca", kur iepazinās ar kafejnīcas darbību, rašanās vēsturi. Paldies Gatim Urkam par interesanto stāstījumu! Skolēni apmeklēja arī VUGD Varakļānu posteni, kur apskatīja jauno ugunsdzēsēju mašīnu, kā arī ugunsdzēsēju ekipējumu, uzzināja daudz jauna par ugunsdzēsēju profesiju. Paldies ugunsdzēsējiem par jauko uzņemšanu!

3.klase viesojās ZS "Laduži". Redzējām, kā aug mazās telītes, kā tiek barotas un koptas gotiņas. Iepazināmies ar slaukšanas telpu un aparātiem, lielo tehniku. Tas bija iespaidīgi! Liels PALDIES saimniecei Māras mammai un Agnesei par silto uzņemšanu!

5.-8.klases skolēni piedalījās  "Dabas spēlēs": no dabas objektiem  veidoja mandalas , izmantojot atjautību un zināšanas, veica dažādus aprēķinus, komandas
piedalījās "Aklajā trasītē" ,bet  savu spēku pārbaudīja aktivitātē "Bērza zari". Mērīja koku augstumu, apkārtmēru,  noteica koku sugas. Uzdevumi bija dažādi. Laiks brīnišķīgs.

Šodien vārdadienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris