Ikviens jaunietis savā ķermenī un prātā  jūt pavasari.
Domas par mācībām un citiem darbiem izvējo no galvas,
Paceļas gaisā, sev līdzi velkot lūpu kaktiņus.
Šķiet, tu paliec vieglāks, un tavā prātā atbrīvojas vieta jaunām domām
Domām par sauli, siltumu un vasaru…
Manā playlistā sāk skanēt pavasarīgas melodijas…/ Laima Melne 10.klase/

Ir īstais laiks, lai  piebremzētu skolas ikdienas darbus un paskatītos uz paveikto, jo pavisam ātri pienāks mācību gada noslēgums.
Tradicionāli Vakarā par skolas godu ,skolas Goda grāmatā tiek ierakstīts kāds no divpadsmitajiem . Šogad tā ir Patrīcija Masaļska.

Pasākumā apbalvoja skolēnus, kuri ar panākumiem piedalījušies starpnovadu mācību priekšmetu olimpiādēs un pateicās skolotājiem.

Koncertā piedalījās Varakļānu vidusskolas interešu izglītības pulciņu dalībnieki un Varakļānu mūzikas un mākslas skolas audzēkņi. Paldies pedagogiem  Ingrīdai Melnei,Ilzei Eidukai,Sandrai Grudulei,Ārijai Tumanei, Ilonai Balodei, Lolitai Briškai, Margaritai Selickai,Agnijai Romanovskai, Mārtiņam Dzindzukam, Silvijai Slavikai.

Šodien vārdadienas svin: Mirta, Ziedīte