Lai veicinātu skolēnu interesi un erudīciju dabaszinātņu, ķīmijas, medicīnas un farmācijas jomās, kā arī vēlmi piedalīties erudīcijas spēlēs, AS “Grindeks” 16. un 18. oktobrī rīkoja “Grindeks Gudrinieku čempionātu”. Pasākumā piedalījās Varakļānu vidusskolas 8. klases meiteņu komanda “KaRuMa” – Karīna Upeniece, Rūta Grudule, Māra Melne(sk. I.Krūmiņa).
Pasākums tika rīkots 3 (trīs) kārtās, pirmās divas kārtas tiešsaistes platformā. Pasākumā kopumā piedalījās 170 komandas. Mūsu meiteņu komanda ar labiem rezultātiem iekļuva pusfinālā. Lai arī finālā, 20. oktobrī, meitenes nepiedalīsies, prieks par saturīgi pavadīto laiku vēlajos darbadienu vakaros, aizrautību, meklējot atbildes gan uz ļoti nopietniem, gan smieklīgiem jautājumiem, jaunām zināšanām un prasmēm, iegūto pieredzi un pozitīvo gaisotni komandā.

Šodien vārdadienas svin: Einārs, Ervīns, Klāvs