14.novembrī 3.-7. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties 4 izglītojošās tehniskās darbnīcās “Elektronika un lodēšana”.
1.daļa. Teorētiskā nodarbības daļa – diskusija par  elektronikas loma šodien – sākot ar auto industriju un gudru zemkopību un beidzot ar medicīnu. Tehnoloģijas un to loma tuvākajā nākotnē .
2. daļa. Praktiskā nodarbības daļa – elektronikas un lodēšanas darbnīca. Katrs skolēns izgatavo elektronisku ierīci – gaismas jūtīgu “vabolīti”, kas paliek skolēna īpašumā. Individuālu uzdevumu veikšana, laika un darba plānošanas nozīme jebkuras ieceres īstenošanā.Paldies SIA Mazā brīnumzemes nodarbības vadītājiem.

Pasākums notika Eiropas Savienības fondu projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros.

Šodien vārdadienas svin: Henriete, Henrijs, Jete