8.decembrī 7.-9.klašu skolēniem bija iespēja noklausīties lekciju „Kā mēs sargājam Latviju?”. Lekcijas mērķis bija veicināt skolēnu izpratni par aizsardzības nozari un tās aktualitātēm, Latvijas dalību NATO, kolektīvo aizsardzību un citiem aizsardzības nozares jautājumiem.

Jaunieši uzzināja  par visaptverošo valsts aizsardzību, Latvijas aizsardzības spējām, drošības izaicinājumiem, dezinformācijas riskiem, kiberdrošību, rīcību krīzes situācijās, kā arī sabiedroto klātbūtni Latvijā. Skolēni ieguva informāciju par iespējām iesaistīties valsts aizsardzības dienestā, jaunsardzē, zemessardzē, kā arī profesionālajā dienestā un par karjeras iespējām .
Paldies Aizsardzības ministrijas pārstāve Elīnai Timmai un Zemessardzes 3. Latgales brigādes 56.kaujas nodrošinājuma bataljona pārstāvim .

Šodien vārdadienas svin: Henriete, Henrijs, Jete