Varakļānu vidusskolas jauniešiem trešā labākā ideja Baltijā skolu vides uzlabošanā!
Šādi, ar  starptautiska fināla pasākumu Rīgā ,noslēdzās Samsung “Solve for Tomorrow” jauniešu ideju konkurss, kurā  no Latvijas , Lietuvas un Igaunijas piedalījās 15 komandas, kas bija iekļuvušas finālā.
 Latviju konkursa finālā pārstāvēja 5 komandas- Rīgas Vasts 2. ģimnāzijas, Siguldas Valsts ģimnāzijas, Priekuļu vidusskolas un  divas komandas no Varakļānu vidusskolas- “VK_TECH”
( 12.kl.skolēni Simona Pastare, Beatrise Svilāne, Laura Seile, Renāts Turlajs, Mārtiņš Indāns ) un “pieci kiwi” (11.kl. skolēni Laima Melne, Enija Skutele, Daniela Zavadska, Ernests Šminiņš, Reinis Gruduls).
Lepojamies ar Varakļānu jauniešu iegūtajiem rezultātiem- komandai “VK_TECH” 3. vieta Baltijā,  komandai “pieci kiwi” veiksmīgs starts konkursa finālā. Abas komandas mājās atgriezās ar dažādām balvām un jaunu , darboties motivējošu pieredzi.
Visa konkursa norises laikā skolēnus iedrošināja skolotāja Lolita Briška.

Šodien vārdadienas svin: Estere, Hermīne