8. martā Varakļānu vidusskolas komanda AQUAM VIVAM (Māra Melne, Rūta Grudule, Dita Āboliņa, Katrīna Skutele, Andra Svilāne, Karīna Vingre, skolotāja Ilga Krūmiņa) piedalījās Madonas Valsts ģimnāzijas rīkotajā pasākumā "Mans ūdens izglītības centrs". Meitenes radīja ideju par vides izglītības centra izveidi Varakļānos, kas  sniegtu zināšanas, radītu interesi, veidotu izpratni par viena no dabas resursiem – ūdens nozīmīgumu dabā, sadzīvē, jebkurā tautsaimniecības jomā, veicinot ikviena sabiedrības locekļa līdzatbildību ūdens efektīvai, ilgtspējīgai izmantošanai un kvalitātes saglabāšanai. Pasākuma laikā tika prezentēta centra izveides ideja, kā arī bija iespēja piedalīties dažādās izzinošās un jautrās aktivitātēs par un ap ūdeni. Meitenes ieguva ATRAKTĪVĀKĀS KOMANDAS titulu.

Šodien vārdadienas svin: Liāna, Lilija