8.martā Varakļānu vidusskolā notika skatuves runas konkursa 1.kārta. Tajā piedalījās 20 skolēni dažādās vecumu grupās. Žūrijas komisija 4 skolotāju sastāvā – Ingrīda Melne, Sanita Zaburdajeva, Anita Saleniece un Aija Caune – izvērtēja skolēnu sniegumu.
1.klasē 1.vietu ieguva Emīlija Latkovska, skolniece izvirzīta uz 2.kārtu Gulbenē
2.-3.klašu grupā  1.vietu ieguva Miks Kivlis( 2.kl.) arī izvirzīts uz 2.kārtu. 2.vietu ieguva Matilde Urka ( 2.kl.) un Kintija Brenča ( 2.kl.), 3.vietu ieguva Maija Kanča ( 3.kl.) un Anete Kanča ( 2.kl.), Atzinību ieguva Emīls Sondors ( 2.kl.)
4.-6.klašu grupā 1.vietu ieguva Lelde Kokare ( 5.kl.), skolniece izvirzīta uz 2.kārtu, 2.vietu ieguva Patrīcija Saleniece ( 5.kl.) un Kimberlija Kordule ( 4.kl.), 3.vietu ieguva Dilara Svalbe (5.kl.)  un Alise Čača ( 6.kl.)
7.-9.klašu grupā 1.vietu ieguva  Eduards Āboliņš ( 7.kl.), skolnieks izvirzīts uz 2.kārtu, 2.vietu ieguva Rūdolfs Mālnieks ( 7.kl.), 3.vietu ieguva Dāvis Dūda ( 7.kl.), atzinību ieguva Matīss Gruduls ( 7.kl.)
Skolēnus 4.-6.kl. un 7.-9.kl. grupā sagatavoja skolotāja Ingrīda Melne. 1.kl.sagatavoja skolotāja Ināra Laura, 2.kl. -  skolotāja Ilze Eiduka, 3.kl. sagatavoja skolotāja Līga Mālniece, 4.kl.-  skolotāja Sandra Grudule.

Šodien vārdadienas svin: Estere, Hermīne