Varakļānu vidusskolas 12. klases skolniece Laura Seile ar darbu  "Rotā saule, rotā meita" ieguva III pakāpes diplomu  VISC organizētajā  Vidzemes  posma Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā "Saules ritmi" (sk. Margarita Harkova). Izstādes atklāšana notika Cesvaines pilī 2024. gada 27.martā, starp izstādītajiem darbiem bija skatāmi arī Varakļānu vidusskolas 9.klases skolnieces Renātes Bernānes un 2.klases skolnieces Evas Veipas darbi. Apsveicam!

Starp deviņpadsmit radošo darbu konkursa "Mans darbs labākai pasaulei" nosauktajiem nominantiem ir Varakļānu vidusskolas 11.klases skolniece Daniela Zavadska, kura  ieguva 2.kategorijas goda rakstu un naudas balvu (skolotāja Margarita Harkova). Apbalvošana notika 2024.gada 6.maijā RTU Zinātniskās bibliotēkas konferenču zālē. Konkursam tika iesūtīti vairāk kā 100 darbi no 24 Latvijas skolām. Konkursu rīkoja "SI Rīga klubs", organizācija "Soroptimist International". Organizācija pasaulē darbojas jau no 1921.gada, tā ir dažādu profesiju sieviešu brīvprātīgo kustība ar  66 000 biedru 120 valstīs, tā aizstāv cilvēktiesības un dzimumu līdztiesību.
Apsveicam!

Šodien vārdadienas svin: Estere, Hermīne