Pulciņa “Daba un cilvēkvide” 11 dalībnieki – 6. klases skolēni – iesaistījās VISC Izglītības interešu projektā “Bišu draugs “. Bija jāiepazīst “Bišu stāsts” un “Augu stāsts “par apputeksnētāju daudzveidību un nozīmi dabā un cilvēku dzīvē, jāveic kukaiņu un augu novērojumi un uzskaite. Lai realizētu stāstu “Palīdzu bitei “, mājturības stundās skolēni izgatavoja 2 kukaiņu viesnīcas. Visinteresantākais bija “Biškopja stāsts“, kuru mums izstāstīja biškopis  Māris Gruduls, - par bišu dzīvi, galvenajiem darbiem un darbarīkiem. Skolēni trenējās dūmot, satīt vaska sveces, degustēja 5 veidu medu ( visgaršīgākais – latvāņu) un uzklausīja interesantus “dzēlīgus “stāstus par biškopja gaitām. Paldies Mārim Grudulam!

Šodien vārdadienas svin: Estere, Hermīne