Ik solī, ko speru,

Veras debesu vārti

Tepat, virs Latvijas zemes”

(R.Mūks)

Noslēdzies dzejniekam un reliģiju pētniekam Robertam Mūkam veltītais Latvijas skolēnu jaunrades konkurss. Arī Varakļānu vidusskolas skolēni aktīvi tajā piedalījās, un konkursam tika nosūtīti 42 dažādu klašu skolēnu darbi. Prieks par emocionālajiem, interesantajiem un augstvērtīgajiem sacerējumiem.

Pateicības ieguva: Agija Irbīte, Katrīna Skutele, Everita Zvejniece, Rinalds Latkovskis, Ieva Ikauniece, Elīza Kanča, Patrīcija Masaļska, Indra Grudule, Amanda Ikauniece, Kristaps Kostukevičs, Simona Pastare, Beatrise Svilāne, Samanta Sparāne, Lauris Svilāns, Samanta Mediniece, Denīze Strode, Laurita Skurule, Evita Upīte, Dina Ikauniece, Nikola Benislavska, Deina Svilāne, Samanta Sondore, Ance Broniča, Inita Upīte.

Atzinības saņēma: Karīna Vingre, Artis Strods, Sigita Kanča, Reinis Melnis, Anna Mālniece, Inta Marija Savicka, Ileāna Halturina, Kristīne Krista Ubagovska, Katrīna Ubagovska, Raivis Ščuckis, Laima Melne, Jānis Niks Kaļinovskis, Kristīne Vīča, Santa Tropa, Sintija Ikauniece.

III vieta savā vecuma grupā ir Laurai Kassalietei un Samantai Strodei.

Vidusskolu grupā II vietu izcīnīja Juris Erels.

Paldies skolotājām: Ingrīdai Melnei, Inārai Laurai, Ilzei Eidukai, Anitai Saleniecei, Aijai Caunei, Ainai Jaunzemei.

Šodien vārdadienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris