4. aprīlī Varakļānu vidusskolā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums Es un mans karjeras ceļš”. 9.-12.klašu skolēni nodarbībās attīstīja karjeras izaugsmes prasmes. Audzēkņi tika rosināti aizdomāties par cilvēka paša atbildību un lomu profesionālās dzīves veidošanā.. Nodarbību uzdevumi rosināja jauniešus domāt par to, kā sagatavot sevi darba tirgum jau šodien - kur iegūt pieredzi, zināšanas un prasmes, kas būs noderīgas darba attiecībās,veicināja jauniešu izpratni par to, kādas rakstura īpašības darba tirgū šobrīd ir vispieprasītākās, mudināja jauniešus domāt par savu tēlu/personību – vizuālo tēlu, raksturu, personības iezīmēm un sociālo tīklu spēku un ietekmi. Nodarbību laikā tika sniegts ieskats pārliecinošas un radošas motivācijas vēstules un CV rakstīšanā.Nodarbības vadīja Arodaģentūras vadītāja un profesionālo pārmaiņu konsultante Agnese Megne.

Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Šodien vārdadienas svin: Bārbala, Līksma