Eiropas Parlamenta projektā " Garšīgie likumi" piedalījās 92 Latvijas skolas, noslēguma pasākumā Rīgā tika uzaicinātas 15 skolas.  Varakļānu vidusskolu pārstāvēja Samanta Sondore, Nikola Benislavska , Signe Strode no 9.klases, Laura Slūka, Paula Strode no 10. klases un skolotājas Lolita Briška, Margarita Selicka un Inga Strode. Pasākumu atklāja Eiropas Parlamenta biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele un projekta koordinatore Jolanta Bogustova un norisi vadīja atraktīvais Roberto Meloni. Skolēniem bija iespēja darboties meistardarbnīcās - gatavot un degustēt ēdienu no jaunās pārtikas produktiem, uzzināt ēdiena fotografēšanas noslēpumus, piedalīties Instagram konkursā. Balvu par "garšīgāko" fotomirkli ieguva 10.klases skolniece Laura Slūka .

Šodien vārdadienas svin: Alīna, Rūsiņš, Sandris